Menu

Welkom op de website van Runnersclub Lieshout

Runnersclub Lieshout is een vereniging die zich ten doel stelt het hardlopen te beoefenen en te bevorderen, waarbij het plezier hebben in het hardlopen voorop staat. Zij beschikt over een uitgebreid trainerscorps en is in het bezit van een eigen accommodatie, bestaande uit een verlichte baan en kleedlokalen. RCL is op 11 december 1988 opgericht en telt ongeveer 200 leden.

Is hardlopen niets voor U? Runnersclub Lieshout heeft ook met een afdeling sportief wandelen.

Op deze website vindt u allerlei informatie over onze vereniging.
Als u ook een sportieve prestatie wilt gaan leveren, nodig wat aan uw conditie of gewicht moet doen, een drukke baan heeft of gewoon lekker wilt ontspannen, dan bent u bij Runnersclub Lieshout aan het goede adres. Bij RCL voelt u zich thuis.
 

Actuele meldingen

Kings & Queens run

23.04.2018

Op 27 april organiseert Runnersclub Lieshout in samenwerking met Bavaria de Kings & Queens run. Alle informatie is te vinden op www.kingsqueensrun.nl

Lees verder.

Mijn 1ste Marathon… door Twan Sterken

10.04.2018

Ik schrik wakker…buiten is het nog donker…ik kijk op de wekker, over 3 minuten loopt hij af en dan begint de dag van mijn 1ste marathon…de dag waar ik afgelopen maanden naar toe heb gewerkt…maar liefst 744 kilometers had ik er alleen dit jaar al voor weggetikt in vaak winterse kou. Ik sta op....

Lees verder.

Runnersclub Lieshout in Marathon Rotterdam

10.04.2018

De meest aansprekende marathon in Nederland is die toch wel van Rotterdam. Meer dan 16.000 deelnemers stonden aan de start van de Rotterdam marathon. Door werkzaamheden aan de Coolsingel is de start verplaatst naar de voet van de Erasmusbrug. Traditioneel zong Lee Towers "You’ll never walk alone" waarna burgemeester Ahmed Aboutaleb het startsein gaf met een geweldig kanonschot.

Lees verder.

Deze week jarig

27-04

Mirelle de Kool

28-04

Peter Rüb

29-04

Karel Huijgens

29-04

Melanie van de Weijer-Wagemans

01-05

Lisette van Alem-Janssen

Trainingen

26-04-2018

niveau1:rustige duurloop
niveau2:Duurloop met 1 km tempo van de Kings & Queens run
niveau3:rustige duurloop

28-04-2018

niveau1:rustig uitlopen
niveau2:rustig uitlopen
niveau3:rustig uitlopen

30-04-2018

niveau2:Rustige duurloop.
niveau3:Rustige duurloop.